Іригатор Xiaomi MiJia Water Oral Irrigator (MEO701)
Відео 3Фото 6 |
Xiaomi MiJia Water Oral Irrigator 2020 рікMiJia |
|
Практичний мобільний іригатор з акумуляторним живленням для ефективного очищення міжзубних проміжків і порожнини рота. На відміну від стаціонарних моделей має набагато більш компактні розміри і невелику вагу (288 г без води). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії зі стандартним набором функцій і елегантним зовнішнім дизайном корпусу зі знімною ємністю для води об'ємом 200 мл (достатньо для однієї повноцінної чистки).
На відміну від класичних ручних або електричних зубних щіток, іригатор Xiaomi MiJia Water Oral Irrigator виконує повністю безконтактне очищення, що не надає небезпечного абразивного впливу на емаль. Направляючи струмінь на ділянки, до яких зазвичай не може дістатися щітка або зубна нитка, користувач за допомогою цього пристрою може видалити до 99% зубного нальоту. Важливо, що ця процедура також може очищати ясенні кишені і м'яко масажувати ясна для поліпшення загального стану ротової порожнини.
Завдяки такій комплексній дії, прилад є ефективним лікувально-профілактичним засобом при запальних захворюваннях ясен і проблемами з їх кровоточивістю.. Комплектується чотирма професійними насадками. Стандартна насадка швидко видалить залишки їжі, ортодонтична очистить брекети або зубні протези, пародонтологічна потрібна для догляду за яснами, а сопло для мови швидко видалить наліт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi MiJia Water Oral Irrigator
MiJia Oral Irrigator White MEO701 Ф22591 | 2 299 грн. |
Іригатор Mijia Electric tooth punch MEO701 | 2 299 грн. |
Іригатор Mijia Electric tooth punch MEO701 | 1 900 грн. |