Мультитул Xiaomi MINI Flagship (KT5022)
Відео 18Фото 2 |
Xiaomi MINI Flagship |
|
Мультитул відомого бренду Xiaomi можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель має компактні розміри та легку вагу (всього 78 грам), що дозволяє як брати її з собою у походи та вилазки на природу, так і застосовувати для повсякденних потреб у міському середовищі. Виріб здатний замінити не менше 8 затребуваних у побуті інструментів. Крім основних плоскогубців тут передбачені кусачки, пилка, затребувані в походах відкривалка та консервний ніж, а також корисні при дрібному ремонті викрутки (шліцева та хрестова).
Ще мультитул Xiaomi MINI Flagship передбачає лезо з гладкою ріжучою кромкою та універсальним профілем drop-point, який підходить для різання та колючих рухів. Основний матеріал - сталь марки 3Cr13, тобто стійкий до корозії металевий сплав зі збалансованими експлуатаційними характеристиками. Рукоятки тут також залізні, що покликане підвищити загальну надійність і довговічність виробу. При необхідності модель можна підвісити до зв'язування ключів, для чого передбачено спеціальне кільце. Також у комплект поставки включено чохол для зберігання та транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi MINI Flagship
Усі ціни 60 →Мультитул NexTool MINI Flagship KT5022 | 1 500 грн. |
Мультитул Xiaomi NexTool Mini Flagship (KT5022) | 1 276 грн. |
Xiaomi NexTool MINI Flagship | 1 233 грн. |
Мультитул Xiaomi NexTool Mini Multi-function Knife (KT5022) | 859 грн. |
Мультитул Xiaomi NexTool Flagship MINI (NE20146/KT5022) Silver NE20146 | 799 грн. |