Лопата Xiaomi NexTool Shovel (KT5524)
Відео 10Фото 10 |
Xiaomi NexTool Shovel |
|
Лопата-мультитул має наступні додаткові функції: кресало, викрутка, гайковерт, відкривачка для пляшок, пила, склобій, компас. Полотно виготовлене з нержавіючої сталі HRC45.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi NexTool Shovel
Усі ціни 33 →Многофункциональная лопата Xiaomi NexTool KT5524 | 1 981 грн. |
Мультифункціональна лопата Xiaomi NexTool Shovel 14 in 1 (KT5524) | 1 499 грн. |
Лопата Xiaomi NexTool 1 (KT5524) | 1 499 грн. |
Тактическая лопата NexTool Многофункциональная лопата Frigate (kt5524) | 1 632 грн. |
Xiaomi Многофункциональная лопата Xiaomi NexTool Frigate KT5524 | 2 530 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →