Смартфон Xiaomi Redmi 11 Prime 128 ГБ / 6 ГБ
Фото 11 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.58; роздільна здатність екрану: 2408х1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Helio G99; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 6; Тип ОЗП: LPDDR4x в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Xiaomi →
від 3 990 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc UMS512T T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 280 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 4 585 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 195 г
від 5 199 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г, без ЗП
від 7 389 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 7 497 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 5 113 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 195 г
від 3 189 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 192 г
від 3 306 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc T606, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 188 г
від 4 165 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 187 г
від 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 330 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 4 619 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 3 999 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Xiaomi Redmi 11 Prime 128 ГБ / 6 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:201 г
Частота опитування сенсорного шару – 240 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 5 069 грн.
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 625 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 5 599 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 989 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 4 489 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 459 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 5 049 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 399 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 3 524 грн.
6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 198 г
від 499 грн.
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 4 275 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 659 грн.
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
від 4 290 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, акумулятор: 43 мАгод, до 5.5 год, з кейсом + 18 год
від 4 699 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 40 мАгод, до 4 год
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 2 499 грн.
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, з кейсом + 28 год
від 5 305 грн.
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 2 899 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г