Смартфон Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC
Відео 45Фото 25 | Очікується у продажу 3 927 грн. Версія Redmi 9C адресована невибагливій аудиторії. Вигляд лицьової панелі смартфона формує «високий» екран 6.53-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю зображення HD+ (1600х720 пікселів). Під потреби розмовного динаміка і 5 МП селфі-камери у верхній частці дисплея проведений невеликий краплеподібний виріз. «Вічка» потрійної основної камери Xiaomi Redmi 9C згруповані в квадратній плашці на заднику пристрою. По центру «філейної» сторони корпуса моделі можна споглядати майданчик дактилоскопічного сенсора для розблокування по малюнку відбитка пальця. Смартфон працює під командуванням чипсета початкового «ігрового» рівня MediaTek Helio G35. Пам'яті в його бортовому обладнанні передбачено 3/64 ГБ. Гарантом тривалої автономності мобільного гаджета виступає акумуляторна батаре...я збільшеної ємності на 5000 мАгод. В «паспорті» моделі прописано 32 години автономності в режимі телефонних розмов, 10 годин активності екрану в жанрі мобільного геймінгу і 21 годину безперервної роботи при перегляді відео. |
Версія Redmi 9C адресована невибагливій аудиторії. Вигляд лицьової панелі смартфона формує «високий» екран 6.53-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю зображення HD+ (1600х720 пікселів). Під потреби розмовного динаміка і 5 МП селфі-камери у верхній частці дисплея проведений невеликий краплеподібний виріз. «Вічка» потрійної основної камери Xiaomi Redmi 9C згруповані в квадратній плашці на заднику пристрою.
По центру «філейної» сторони корпуса моделі можна споглядати майданчик дактилоскопічного сенсора для розблокування по малюнку відбитка пальця. Смартфон працює під командуванням чипсета початкового «ігрового» рівня MediaTek Helio G35. Пам'яті в його бортовому обладнанні передбачено 3/64 ГБ. Гарантом тривалої автономності мобільного гаджета виступає акумуляторна батарея збільшеної ємності на 5000 мАгод. В «паспорті» моделі прописано 32 години автономності в режимі телефонних розмов, 10 годин активності екрану в жанрі мобільного геймінгу і 21 годину безперервної роботи при перегляді відео.
11 15 15 22 |
Телефон непоганий але іноді тупий Батарея Камера погана, зрідка кладе, Зарядка не дуже швидка користуюся Xiaomi Redmi 9C 32GB кілька місяців |
Дуже повільний, камера погана. Мені його подарували, тож... Дизайн. Камера та швидкість. користуюся Xiaomi Redmi 9C 32GB менше місяця |
Телефон добрий. За таку ціну норм. Сподобалось все
Крім того, що немає ютуба, і не можемо його скачати Нема ютуба користуюся Xiaomi Redmi 9C 32GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 2 799 грн. | 18 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 3 530 грн. | 27 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 3 499 грн. | 45 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / NFC | від 5 049 грн. | 45 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC | від 4 839 грн. | 23 пропозиції |