Смартфон Xiaomi Redmi K60 Pro 512 ГБ / 16 ГБ
Відео 2Фото 9 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 3200х1440 (20:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 88; DCI-P3; ОС: Android 13; Модель процесора: Snapdragon 8 Gen 2; Процесор (ГГц): 3.19; Графічний процесор: Adreno 730; ОЗП (ГБ): 16; Тип ОЗП: LPDDR5X; Пам'ять (ГБ): 512 |
Xiaomi Redmi K60 Pro 512 ГБ / 16 ГБ
2022 рікK Series120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 6Dolby Vision
Екран:6.67 ", 3200х1440 (20:9), 526 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 54 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:205 г
Дискретизація сенсорного шару – 480 Гц. Глибина кольору дисплею 12 біт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
я взявши і перешив на xiaomieu! працює чудово але спочатку безконтактна оплата праювала а зараз чогось перестала всі шкода глобально не вийшов Вася Пірожик: користуюся Xiaomi Redmi K60 Pro 256GB/12GB кілька місяців |
телефон отримав 1.02.2023 китайська версія відсутній 7 бенд зв'язку але зв'язок ловити відмінно! проблема в прошивці де дуже багато китайщини тож поки не вийде глобалка купувати людям які готові терпіти купу китайського сміття все чудово відсутній 7 бенд зв'язку та різні мови! Вася Пірожик: користуюся Xiaomi Redmi K60 Pro 256GB/12GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi K60 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi K60 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi K60 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 16 833 грн. | 27 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi K60 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 19 037 грн. | 24 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi K60 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 19 939 грн. | 38 пропозицій |