Ноутбук Xiaomi RedmiBook 15 [i3 1115G4/8GB/512GB] (JYU4508EU)
Відео 32Фото 7 | від 17 999 до 18 968 грн. Порівняти ціни 3 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i3, 1115G4, 3 ГГц Відеокарта:UHD Graphics Xe G4 48EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Xiaomi RedmiBook 15 5
Характеристики
Xiaomi RedmiBook 15 [i3 1115G4/8GB/512GB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Xiaomi RedmiBook 15 [i3 1115G4/8GB/512GB]
Ноутбук Mi RedmiBook 15 i3/8/512 (JYU4508EU) | 17 999 грн. |
Xiaomi Mi RedmiBook 15 i3/8/512 (JYU4508EU) JYU4508EU | 18 499 грн. |
Ноутбук Xiaomi Mi RedmiBook 15 JYU4508EU (Gray) [77115] | 18 968 грн. |
Закрити
4 вересня 2023, 20:53
Здравствуйте! Подберите пож. Диагональ дисплея не менее 15.6 дюйма #
Процессор не менее 10-го покол. Количество
ядер процессора не менее 4.Объем кэша L3 не менее 6 Мб. Такто. частота процесс не мен. 3.4 ГГц. Тип
видеокарты встроенная Не менее.DDR4, Объём опер/памя. 8 ГБ.SSD, Объём SSD накопителя 256 ГБ, Поддержка WiFi, Bluetooth, Опер. система встроен. лиценз. Pro версия 10-го поколения, IPS. 1920x1080 Full HD.антибликовый,вебкамера, литий-ионная батарея, Разъёмы на корпусе - jack 3,5 mm, microsd, usb 3,0, HDMI. Заранее большое спасибо.
ядер процессора не менее 4.Объем кэша L3 не менее 6 Мб. Такто. частота процесс не мен. 3.4 ГГц. Тип
8 березня 2023, 22:56
Екран точно матовий? #
Якщо не користуватися характенистиками, а ввімкнути ноут, то екран точно в нього матовий? З цим типом матриці може бути матовий екран? Мені про іншу модель, де у характеристиках позначено, що матовий, а на вітрині в магазині екран глянцевий, продавець переконував, що за цим типом матриць тіки глянцевий екран.
Відеоогляди
Рекомендуємо