Ноутбук Xiaomi Redmibook Pro 14 Ryzen Edition [RedmiBook Pro 14 Ryzen 5 5500U 16GB/512GB/Vega 7]
Відео 2Фото 13 | від 32 583 до 35 599 грн. Порівняти ціни 10 →Дисплей:14 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 5, 5500U, 2.1 ГГц Відеокарта:Vega 7 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 10 Home Вага ноутбука:1.42 кг |
Модифікації Xiaomi Redmibook Pro 14 Ryzen Edition 3
Характеристики
Xiaomi Redmibook Pro 14 Ryzen Edition [RedmiBook Pro 14 Ryzen 5 5500U 16GB/512GB/Vega 7] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Xiaomi Redmibook Pro 14 Ryzen Edition [RedmiBook Pro 14 Ryzen 5 5500U 16GB/512GB/Vega 7]
Сортувати
Ноутбук Xiaomi RedmiBook Pro 14 AMD Ryzen 5 16/512GB Radeon Graphics (JYU4 | 35 271 грн. |
Ноутбук Xiaomi RedmiBook Pro 14 Amd Ryzen 5 16/512GB Radeon Graphics (JYU4 | 33 595 грн. |
Xiaomi RedmiBook Pro 14 AMD Ryzen 5 16/512GB Radeon Graphics (JYU4321CN) M | 35 599 грн. |
Xiaomi RedmiBook Pro 14 AMD Ryzen 5 16/512GB Radeon Graphics (JYU4321CN) m | 34 213 грн. |
Ноутбук Xiaomi RedmiBook Pro 14 (JYU4321CN) | 33 800 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
0 0 0 4 |
Пользуюсь этим ноутбуком 2 года. Экран , клавиатура , хороший тачпад , время работы. Звук тихий , тачпад лагает спустя год использования. |
Покупокой доволен. Для работы идельно! Корпус металл, хороший экран 2к разрешение, хороший процессор и встроенное графическое ядро. В коробке винда. Без нее ноут мог бы стоить дешевле.
У экрана есть не большие засветы, но как я понимая все IPS грешат этим. Nikolay Skobleckiy: користуюся Xiaomi Redmibook Pro 14 Ryzen Edition менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Николай
28 вересня 2021, 21:12
Переключть биос на Английский #
Здравствуйте! Кому то удалось переключить язык биоса? У меня Китайский.
Николай
15 вересня 2021, 16:40
Здравствуйте! Какая частота оперативной памяти ? #
Спрашиваю так как в одном магазине в характеристиках увидел 2400.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Рекомендуємо