Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L
Відео 30Фото 21 |
Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L |
|
Управління за допомогою мобільного додатку або через голосового асистента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L
Усі ціни 38 →Xiaomi Xiaomi Mi Smart Air Fryer MAF02 (3.5L) | 3 999 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L MAF02 (BHR4849EU | 3 100 грн. |
Аерофритюрниця Xiaomi Mi Smart Air Fryer MAF10 6.5L Black | 5 299 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L MAF02 (BHR4849EU | 3 350 грн. |
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L MAF02 (BHR4849EU) | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фритюрниці Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L:
- Решітка для гриля