Xiaomi Watch S1 Pro
Відео 4Фото 8 |
Смарт-годинник з круглим циферблатом від бренду Xiaomi - це рішення середнього цінового сегмента (і водночас один із старших наручних девайсів фірмової лінійки). На підтвердження цього статусу тут використовуються висококласні матеріали виготовлення, а саме металевий корпус, сталевий безель та сапфірове скло, що захищає дисплей від подряпин. Ще одна фішки моделі – це підтримка бездротової зарядки, що покликане додати зручності у процесі експлуатації.
Розумний годинник Xiaomi Watch S1 Pro не тільки здатний показувати повідомлення та СМС, які приходять на сполучений смартфон, але й приймати дзвінки з нього, адже оснащені вбудованим мікрофоном та динаміком. Тут використовується 1.47-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей з матрицею AMOLED і роздільною здатністю 480x480 пікселів. Крім відмінної деталізації, тут також можна розраховувати на хорошу соковитість і насиченість картинки практично за будь-якого освітлення (пікова яскравість 600 ниток).
До додаткових фішок моделі відноситься наявність власного модуля GPS, а також набору інших датчиків – компаса, висотоміра та барометра, а також NFC для безконтактних платежів. Користувачі можуть зберігати свої заняття з 121 спортивної дисципліни, вимірювати пульс та рівень кисню в крові, підраховувати кроки, відстежувати стрес, моніторити сон. Акумулятор на 500 мАгод повинен забезпечити до двох тижнів автономності у звичайному сценарії застосування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Watch S1 Pro
Усі ціни 6 →Xiaomi Watch S1 Pro | 9 861 грн. |
Xiaomi Watch S1 Pro Czarny | 9 758 грн. |
Xiaomi Watch S1 Pro Czarny | 9 996 грн. |
Xiaomi Watch S1 Pro Srebrny | 13 760 грн. |
Xiaomi Watch S1 Pro Srebrny | 14 104 грн. |
Xiaomi Watch S1 Pro Srebrny | 14 448 грн. |
Ненавиджу слово "ніколи". Але будучи власником годинника, навушників, безконтатних зарядних пристроїв, телефонів і т.д. фірми Xiaomi зарікаюсь більше з ними зв'язуватися. Якість їхніх аксесуарів падає в арифметичній прогресії. При цьому цінники на їхню продукцію (що раніше вважалося перевагою) вже давно не відповідають якості. Особливо це стосується аксесуарів – навушники, зарядні пристрої тощо. (Телефони, годинник меншою мірою, але та ситуація). Тепер висловлюсь предметно. Що стосується цієї моделі, то це не у (що б там не заявляв виробник). Це просто годинник із набором датчиків, які без зв'язку з телефоном мало що можуть. Навіть за наявності GPS без зв'язку з телефоном і включеним на ньому GPS годинник не може стежити за режимом ходьби. Аналізувати стан здоров'я протягом хоча б протягом кількох днів не можна. Користуватися навігацією не можна. Польтися будь-якими функціями, які потребують інтернету або інших комунікацій без зв'язку з телефоном, не можна. Програмна підтримка... вона відсутня ( Жодних оновлень з моменту випуску цієї моделі не було. Щоб не було питань відразу скажу що у мене міжнародна офіційна версія на гарантії. Скло за час експлуатації не подряпалося, зарядку годинник тримає тиждень при автоматичних вимірах датчиків кожні 2 хвилини. Описано вище, це не розумний годинник. Якщо хочете взяти цей годинник без телефону на пробіжку, наприклад, так щоб з їхньою допомогою слухати музику, відповідати на дзвінки і навіть прорахувати вашу активність це не про цей гаджет. На жаль. ВАРТО доплатити і купити годинник інших виробників або навіть більш старі моделі годинників, але знову ж таки інших виробників. Владимир Шендрик: користуюся Xiaomi Watch S1 Pro кілька місяців |