Електровикрутка Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1
Відео 10Фото 6 |
Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1 набір 64 штнабір 69 шт |
|
Циліндрична форма корпуса з алюмінію. У комплекті набір біт (56 шт), підставка-тримач, намагничиватель головки викрутки, магнітний килимок, трикутна пластина, кабель USB.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1
Електрична викрутка Xiaomi Wowtation Wowstick 1F + 69-in-1 | 1 378 грн. |
Набор отверток Xiaomi Wowtation Wowstick 1F Plus 69-in-1 | 1 522 грн. |
Електровикрутка Xiaomi MiJia Wowstick 1F+ (69 в 1) | 1 699 грн. |
Викрутка електрична Wowstick 1F+ (69 in 1) Grey | 1 749 грн. |
Електровикрутка Mijia Wowstick 1F+ 69 предметів | 1 799 грн. |
Відеоогляди
Модификації Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1
Ціни на Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi WowStick 1F+ 64 in 1 | від 1 359 грн. | 3 пропозиції | ||
Xiaomi WowStick 1F+ 69 in 1 | від 1 378 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →