Електровикрутка Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1
Відео 13Фото 6 |
Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1 набір 19 штнабір 20 шт |
|
Невелика електровикрутка з автономним живленням від двох «мізинчикових» батарейок (типу АAА). На роль елементів для інструменту згодяться як одноразові батарейки, так і акумулятори, що перезаряджаються, проте заряджати їх у викрутці не вийде. Патрон Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1 виконаний під стандартні шестигранні біти і здатний обертатися зі швидкістю до 150 об./хв. Зусилля затягування моделі не регулюється, а її крутний момент досягає 0.2 Нм.
За умови блокування шпинделя інструмент допускається використовувати як звичайний ручний викрутки - металеві шестерні редуктора витримують навантаження до 3 Нм. Електровикрутка придатна для роботи з дрібним кріпленням. Зібрана вона в компактному корпусі з анодованого алюмінію, а зовні модель нагадує класичну ручку, що пише. У набір інструменту входять 18 біт найпопулярніших видів і типорозмірів, також пристрій комплектується тканинним чохлом для зберігання та зручності транспортування. Зауважимо, що батарейки для викрутки необхідно докуповувати окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1
Усі ціни 7 →Розумна викрутка Xiaomi Mijia Wowstick 1P+ 19 в 1 (Silver) | 889 грн. |
Розумна відвертка Xiaomi Mijia Wowstick 1P + 19 у 1 Silver Wowstick 1P+ | 874 грн. |
MiJia Wowstick Try 1P STH0014444 | 849 грн. |
Електровикрутка Wowstick 1P+ (19 в 1) Silver | 899 грн. |
Викрутка електрична Xiaomi Wowstick 1P+ 19 в 1 | 949 грн. |
Електровикрутка Xiaomi Mijia Wowstick 1P+ 19 в 1 Silver | 1 199 грн. |
Розумна викрутка Xiaomi Mijia Wowstick 1P+ 19 у 1 Silver | 1 199 грн. |
Модификації Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1
Ціни на Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi WowStick 1P+ 19 in 1 | від 849 грн. | 7 пропозицій | ||
Xiaomi WowStick 1P+ 20 in 1 | від 1 495 грн. | 1 пропозиція |