Вимикач Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light (YLKG07YL)
Відео 4Фото 8 |
Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light |
|
Звичайний клік – вкл/викл світла, обертання – яскравість, натискання+обертання – температура, подвійне натискання – режим каганця вкл/викл, довге натискання – вибір кольору.
Самостійне пристрій для роботи зі світильниками і лампочками серії Yeelight.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light
Усі ціни 19 →Розумний димер Xiaomi Aqara H1 Dimmer Black (ZNXNKG01LM) | 2 099 грн. |
Розумний вимикач із диммером Xiaomi Aqara H1 Dimmer (ZNXNKG01LM) Black ZNX | 1 955 грн. |
Вимикач світла Yeelight Bluetooth Dimmer (Wireless) YLKG07YL Білий | 599 грн. |
Умный выключатель Yeelight smart dimmer (проводной) YLKG07YL CN | 549 грн. |
Yeelight Blt Dimmer (Wireless) YLKG07YL White | 590 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →