Powerbank Xiaomi Zmi Power Bank Mini QB817 10000
Фото 14 |
Xiaomi Zmi Power Bank Mini QB817 10000 |
|
Представлений в 2021 році Powerbank акумулятор торгової марки Xiaomi (суббренд Zmi) — це компактний аксесуар з літій-полімерною батареєю на 10 000 мАгод. Модель має помірну вагу (285 грам) і невеликі габарити (висота дорівнює 9 см, а товщина — 2.6 см). Тому павербанк Xiaomi Zmi Power Bank Mini 10000 не займе багато місця в рюкзаку або сумочці, а також без праці поміститься в багатьох кишенях одягу.
До важливих особливостей моделі відноситься підтримка технологій швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 4.0 і Power Delivery, так що зарядний процес мобільних пристроїв порадує оперативністю. У "швидких" режимах працює як порт USB-C, так і обидва USB A. але слід враховувати, що при одному підключеному девайсі потужність може досягати 22.5 Вт, а при одночасній зарядці декількох — «просяде» до 15 Вт.
Для живлення самого павербанка пропонується використовувати або все той же Type-C (адаптер до нього включений в комплект поставки), або традиційний microUSB. Швидка зарядка працює і на» вхід", так що на повний заряд АКБ треба до 3.5 години. З інших фішок варто відзначити підтримку зарядки низьким струмом, що актуально для власників фітнес-браслетів, навушників та інших дрібних гаджетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Zmi Power Bank Mini QB817 10000
Усі ціни 17 →Зовнішній акумулятор Xiaomi ZMi Power Bank 10000mAh Mini 22.5W Blue (QB817 | 1 180 грн. |
Внешний аккумулятор Xiaomi ZMi Power Bank 10000mAh Mini 22.5W Blue (QB817) | 1 183 грн. |
Повербанк ZMI Mini QB817 10000 mAh 22.5W Blue (QB817-Blue) | 1 152 грн. |
Зовнішній акумулятор ZMi Mini Powerbank 10000mAh 22.5W QB817 Blue | 1 300 грн. |
ZMI Mini 10000mAh 22.5W (QB817-BLUE) Blue QB817-BLUE | 1 175 грн. |