Зарядна станція XO PSA-700
Фото 7 |
XO PSA-700 |
|
Портативна модель середньої потужності для автономного живлення побутової та комп'ютерної техніки з рівнем навантаження до 700 Вт. Паралельно електростанція може застосовуватись для заряджання мобільних гаджетів. Під цю справу у пристрої передбачаються два повнорозмірні USB-порти формату 5 В / 2.4 А та один USB type C з підтримкою швидкої зарядки за протоколом Power Delivery (100 Вт).
Інші інтерфейси моделі представлені двома розетковими гніздами на 230 В, двома DC-виходами з напругою 12 В та автомобільною розеткою (вбудованим гніздом прикурювача) на тих же 12 В. Є в конструкції зарядної станції і DC-вхід. У корпус XO PSA-700 упаковали літій-залізо-фосфатну АКБ ємністю близько 615 Вт*год. При зарядці від побутової електромережі потужністю 500 Вт енергетичні запаси в комірках акумулятора повністю відновлюються приблизно за 84 хв. На фронтальній панелі корпусу пристрою розмістився інформаційний дисплей, з ним сусідить ліхтар LED-підсвічування. Важить портативна електростанція 8.1 кг. Для зручності транспортування в конструкції є складана ручка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Купити XO PSA-700
Усі ціни 12 →Зарядна станція XO PSA-700 Portable Power Station (614Wh/700W) | 12 899 грн. |
XO PSA-700W Black офіційна гарантія | 12 299 грн. |
Xo Power Station 614Wh 700W Black (PSA-700) | 19 999 грн. |
XO PSA-700 614Wh 700W Black (6920680834341) | 19 839 грн. |
За одну зарядку споживає 0,7 кВт, а віддає (при повному заряді) лише 0,395 кВт. Подумаю над якоюсь іншою зарядною станцією. Але, в цілому за свої грощі норм варіант. Хоча зараз ціни на заряні станції починають суттєво знижуватися, тому придбання такої станції під питанням. - Заряджається швидко за 01:25 годин. - Немає швидкої зарядки в USB-A- Низьке ККД (56,4%) Михаил Регистрация: користуюся XO PSA-700 менше місяця
Какой мощностью разряжали? У Ecoflow тоже КПД может падать до 60% если малой нагрузкой разряжать, потому что собственное потребление инвертора практически не зависит от мощности нагрузки. |