Кикборд Y-Volution Glider XL
Відео 2Фото 3 |
Y-Volution Glider XL |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Y-Volution 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Y-Volution.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Y-Volution Glider XL
Усі ціни 7 →Neon Y-Volution YGlider XL [N101131] | 1 999 грн. |
Yvolution Y-Volution YGlider XL Синий (N101131) N101131 | 2 082 грн. |
Самокат Yvolution Yglider XL зелений (N101132) Yglider XL зелений (N101132 | 2 139 грн. |
Самокат YVolution YGlider XL зелений (N101132) (10-554483) | 2 514 грн. |
Neon Y-Volution YGlider XL [N101132] | 1 999 грн. |
Самокат Yvolution YGlider XL Синій (N101131) YGlider XL Синій (N101131) | 2 139 грн. |
Самокат YVolution YGlider XL Синій | 2 419 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →