Навушники
Yamaha EP-E50A
Відео 3Фото 6 |
Yamaha EP-E50A |
|
Підтримка голосових помічників Siri, Google Assistant. Технологи вирівнювання гучності Listening Care.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha EP-E50A
Усі ціни 14 →Навушники Yamaha EP-E50A Pink | 2 899 грн. |
Наушники Yamaha EP-E50A Blue | 5 611 грн. |
Навушники YAMAHA EP-E50A BLACK | 2 999 грн. |
Бездротові навушники YAMAHA EP-E50A PINK | 6 910 грн. |
Навушники Yamaha EP-E50A White | 2 899 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →