Аудіосистема Yamaha WX-051
Відео 3Фото 23 |
Японська Yamaha продовжує розвивати свою мультирумну систему MusicCast, частиною якої і стала ця колонка. Це означає, що її можна підключити до домашньої мережі, причому кількома доступними способами - як за допомогою кабелю Ethernet, так і по Wi-Fi або Bluetooth. Технологія MusicCast інтегрована в багато моделей техніки Yamaha, у тому числі саундбари, AV-ресивери, бездротові колонки та Hi-Fi-системи.
Таким чином, замість придбання набору нової техніки вам необхідно синхронізувати кілька наявних пристроїв. Саму колонку можна використовувати як автономну, пов'язану аудіосистему або у поєднанні з AV-ресивером або саундбаром. Вона оснащена динаміками, розташованими на передній та бічних панелях, і має потужність по 35 Вт на канал. Тобто сумарна потужність Yamaha WX-051 складає 70 Вт.
Аудіосистема здатна працювати з різними стрімінговими сервісами, радіостанціями, підключатися до домашньої системи через кабель або бездротові технології, серед яких Wi-Fi, Bluetooth та AirPlay. Корисними додатковими функціями стануть будильник та таймер автовідключення. На окрему увагу заслуговує дизайн моделі. Корпус має овальну форму. Бічні панелі надійно захищені сіткою, яка запобігає попаданню пилу та інших дрібних предметів. Зверху розташована сенсорна панель керування. Крім цього, керувати відтворенням та налаштовувати параметри звучання користувачі можуть у мобільному додатку на сполученому смартфоні або планшеті.
Купити Yamaha WX-051
Усі ціни 35 →Yamaha WX-051 Black офіційна гарантія | 25 499 грн. |
Моноблочна акустична система Yamaha WX-051 Black | 23 900 грн. |
Yamaha Yamaha WX-051 Black | 27 920 грн. |
Акустична система Yamaha WX-051 Black VAA9580 | 27 920 грн. |
Акустика Yamaha WX-051 Black | 27 920 грн. |