Біти / торцеві голівки Yato YT-0411
Yato YT-0411 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0411
Усі ціни 8 →Набор бит Yato 1/2" 15ед. (YT-0411) | 506 грн. |
Набір біт Yato YT-0411 | 481 грн. |
Набір викруткових насадок YATO Torx T20-T55 з перехідником 1/2" 15 шт. (YT | 492 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0411 | 506 грн. |
Набір біт Тоrх 30,75мм + перехідник 15шт YATO (YT-0411) | 588 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-0411:
- L = 30 мм: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- L = 75 мм: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
РекомендуємоПорівняти в таблиці →