Біти / торцеві голівки Yato YT-0416
Yato YT-0416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0416
Усі ціни 6 →Набор бит Yato 1/2" 7ед. (YT-0416) | 160 грн. |
Набір викруткових насадок YATO Torx T25-T55 з перехідником 1/2" 7 шт. (YT- | 156 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0416 | 160 грн. |
Набір біт 7шт YATO (YT-0416) | 232 грн. |
Набір біт YATO TORX Т25-Т-55 адаптер 1/2" 7шт (YT-0416) | 137 грн. |
Набір викруткових насадок YATO Torx T25-T55 з перехідником 1/2" 7 шт (YT-0 | 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →