Біти / торцеві голівки Yato YT-04332
Фото 4 |
Yato YT-04332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-04332
Усі ціни 6 →Набор головок бита Torx Yato 1/4", 3/8" 12ед. (YT-04332) | 407 грн. |
Набір головок з викрутковими насадками YATO Torx T8-T55 12 предметів (YT-0 | 396 грн. |
Головки Біти(TORX SECURITY T8-T55)1/4" та 3/8" Набір(Комплект)12 шт YATO Y | 486 грн. |
Головки торцеві з бітами YATO TORX TEMPERPROOF 1/4" 3/8" 12шт (YT-04332) | 347 грн. |
Набір головок з отверточными насадками YATO Torx T8-T55 12 предметів (YT-0 | 495 грн. |
Набір торцевих головок із бітою TORX (Yato) 12 предметів YT-04332 | 462 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-04332:
- Розмір: T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T47, T50, T55
РекомендуємоПорівняти в таблиці →