Біти / торцеві голівки Yato YT-0461
Yato YT-0461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0461
Усі ціни 7 →Набор головок бита Torx Yato 1/4" 7ед. (YT-0461) | 451 грн. |
Набір головок з викрутковими насадками YATO Torx TS10-TS40 7 предметів (YT | 438 грн. |
Набір головок торцевих 1/4 (зі вставками TORX SPECIAL 7шт, Розміри: TS10,T | 508 грн. |
Головки Біти(TORX 5-Променевий TS10-TS40)1/4" Набір(Комплект)7 шт YATO YT- | 531 грн. |
Головки торцеві з бітами YATO TORX 1/4" TS10-TS40 7шт (YT-0461) | 385 грн. |
Набір головок з отверточными насадками YATO Torx TS10-TS40 7 предметів (YT | 539 грн. |
Набір торцевих головок YATO YT-0461 (7 шт.) | 406 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →