Біти / торцеві голівки Yato YT-04702
Yato YT-04702 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-04702
Бита Pozidriv Yato 1/4" PZ1 10шт (YT-04702) | 77 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-04702 | 77 грн. |
Набір біт YATO Pozidriv РZ1x25мм HEX 1/4" 10шт (YT-04702) | 74 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →