Біти / торцеві голівки Yato YT-04722
Yato YT-04722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-04722
Бита Pozidriv Yato 1/4" PZ3 10шт (YT-04722) | 85 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-04722 | 85 грн. |
Набір біт YATO Pozidriv РZ3x25мм HEX 1/4" 10шт (YT-04722) | 81 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →