Біти / торцеві голівки Yato YT-0478
Фото 3 |
Yato YT-0478 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0478
Набор бит Yato 1/4" 10ед. (YT-0478) | 220 грн. |
Набір відкруткових насадок YATO 1/4" PH2 50 мм 10 шт. (YT-0478) | 214 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-0478 | 220 грн. |
Набір біт YATO Philips PН2x50мм HEX 1/4" 10шт (YT-0478) | 188 грн. |
Набір викруткових насадок YATO 1/4" PH2 50 мм 10 шт (YT-0478) | 220 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →