Біти / торцеві голівки Yato YT-0491
Yato YT-0491 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0491
Набор бит Yato 1/4" 2ед. (YT-0491) | 85 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0491 | 85 грн. |
Набір біт 2шт YATO "TORX SECURITY" на 1/4", T15/T27, l=100мм YT-0491 | 155 грн. |
Набір біт YATO TORX SECURITY T15x100мм T27x100мм квадрат 1/4" 2шт (YT-0491 | 81 грн. |
Насадка для викрутки TORX SECURITY T15/T27, 1/4", 100 мм, 2 шт. YATO (YT-0 | 84 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →