Ліхтарик Yato YT-08504
Фото 5 |
Yato YT-08504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-08504
Фонарь аккумуляторный Yato 3,7В (YT-08504) | 1 485 грн. |
Переносний світлодіодний ліхтар YATO YT-08504 | 1 485 грн. |
Світлодіодний акумуляторний ліхтар COB LED 3 Вт YATO (YT-08504) | 1 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →