Пряма шліфмашина Yato YT-09632
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-09632 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09632
Усі ціни 7 →Шлифмашина пневматическая прямая Yato (YT-09632) | 1 200 грн. |
Yato Пневмошлифмашина прямая Yato 1/4" 6.3 Bar 113 л/мин (YT-09632) | 1 140 грн. |
Пряма пневматична шліфмашина YATO YT-09632 | 1 055 грн. |
Шліфувальна пневматична, пряма YATO YT-09632 | 1 200 грн. |
Пневмогравер (113 л/хв) Цанга 6.0 мм YATO® YT-09632 | 1 313 грн. |
Пряма шліфмашина пневматична YATO YT-09632 | 1 056 грн. |
Пряма пневматична шліфувальна машина YATO YT-09632 1/4" 6 ММ 25000 ОБ/МІН | 1 078 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →