Пряма шліфмашина Yato YT-0965
Фото 5 |
Yato YT-0965 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0965
Усі ціни 10 →Шлифмашина пневматическая прямая Yato (YT-0965) | 3 070 грн. |
Yato Пневмошлифмашина Yato мини 1/4" (YT-0965) | 2 610 грн. |
Шліфмашина пневматична пряма YATO 1/4" 3 і 6 мм (YT-0965) | 2 984 грн. |
Шліфувальна машина пневматична пряма Yato 1/4" 3 і 6 мм (YT-0965) | 3 070 грн. |
Шліфувальна пневматична YATO міні YT-0965 | 3 070 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →