Пряма шліфмашина Yato YT-09717
Фото 5 |
Yato YT-09717 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09717
Болгарка пневматическая Yato (YT-09717) | 1 265 грн. |
Пневматична Болгарка (170 л/хв) УШМ YATO YT-09717 | 1 380 грн. |
Різак пневматичний YATO YT - 09717 | 1 265 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →