Ексцентрикова шліфмашина Yato YT-09730
Відео 2Фото 4 |
Yato YT-09730 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09730
Усі ціни 9 →Шлифмашина пневматическая эксцентриковая Yato (YT-09730) | 1 595 грн. |
Шліфмашина пневматична YATO YT-09730 | 1 399 грн. |
Yato Пневмошлифмашина эксцентриковая Yato с диском 50 мм 0.63 MРa 113 л/ми | 1 436 грн. |
Ексцентрикова пневматична шліфмашина YATO YT-09730 | 1 550 грн. |
Шліфувальна машина пневматична ексцентрикова Yato 1/4" 50 мм (YT-09730) | 1 595 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →