Гайковерт Yato YT-0981
Yato YT-0981 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0981
Тріскачка пневматична Yato 80 Нм YT-0981 | 8 400 грн. |
Пневмотріщатка Кутова 1/2" (80 Нм) YATO YT-0981 | 8 807 грн. |
Трещотка пневматическая YATO 1/2" 80 Нм (YT-0981) | 7 431 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →