Біти / торцеві голівки Yato YT-1055
Yato YT-1055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1055
Усі ціни 14 →Набор 6-гранных ударных торцевых головок 1/2" Yato для гайковерта, 15 шт Y | 4 739 грн. |
Набор головок 6-гранных ударных удлиненных Yato 1/2" 15ед. (YT-1055) | 5 390 грн. |
Набір головок торцевих ударних YATO 1/2" 10-32мм 78мм 15шт (YT-1055) | 4 542 грн. |
Набір ударних головок YATO високих 15 пр YT-1055 | 4 449 грн. |
Набор головок Yato YT-1055 | 3 897 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-1055:
- Розміри: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →