Біти / торцеві голівки Yato YT-1155
Yato YT-1155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1155
Усі ціни 8 →Набор ударных торцевых головок 3/4" Yato YT-1155 в кейсе, 8 шт | 7 999 грн. |
Набор головок 6-гранных ударных удлиненных Yato 3/4" 8ед. (YT-1155) | 9 050 грн. |
Набір головок торцевих ударних YATO 3/4" M22-41мм 8шт (YT-1155) | 7 625 грн. |
Набір ударних головок YATO 3/4" 22-41 мм 8 предметів (YT-1155) | 8 072 грн. |
Набір Головок Ударних (М22-41) 3/4'' Шестигранних (Подовжених) Комплект 8 | 9 476 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →