Біти / торцеві голівки Yato YT-1157
Yato YT-1157 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1157
Усі ціни 10 →Набор ударных бит Yato Torx, Spline 3/4", 6 шт YT-1157 | 2 879 грн. |
Набор головок торцевых ударных удлиненных Yato 3/4" 6ед. (YT-1157) | 3 410 грн. |
Набір біт YATO SPLINE 3/4" M12-22мм 6 шт (YT-1157) | 2 874 грн. |
Набір біт Yato YT-1157 | 3 240 грн. |
Набір ударних ударних ударних YATO: SPLINE M12-М22 мм квадрат 3/4" 6 одини | 3 315 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →