Домкрат Yato YT-1714
Yato YT-1714 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1714
Усі ціни 7 →Домкрат гидравлический бутылочный двухштоковый Yato 10 т, 208-523 мм YT-17 | 5 995 грн. |
Yato Домкрат гидравлический бутылочный Yato 10 т 208 - 523 мм, двойной што | 4 796 грн. |
Домкрат Пляшковий(10 т/523 мм)Двоштоковий Гідравлічний(YATO)YT-1714 | 6 278 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий 10 т 208-523 мм YATO YT - 1714 подвійний шт | 5 889 грн. |
Домкрат пляшковий двоштоковий 10 т, 208-523 мм YATO (YT-1714) | 5 949 грн. |
Домкрат-стовп гідравлічний YATO YT-1714: 10 т, H= 208 - 523 мм, подвійний | 5 995 грн. |
Двоштоковий домкрат 10 т YATO YT-1714 | 5 077 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →