Домкрат Yato YT-17213
Yato YT-17213 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-17213
Усі ціни 6 →Домкрат гидравлический подкатной Yato 3 т, 145-500 мм YT-17213 | 10 010 грн. |
Yato Домкрат подкатной низкопрофильный с рычагом быстрого подъема Yato 3 т | 7 808 грн. |
Домкрат Yato YT-17213 | 9 510 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний низькопрофільний 3 т 145 - 500 мм YATO YT - | 9 409 грн. |
Домкрат Підкатний(3.0 т/500 мм)Гідравлічний YATO YT-17213 | 10 516 грн. |
Домкрат гідравлічний підкатний низькопрофільний 3 т 145 - 500 мм YATO YT - | 8 845 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →