Болторіз Yato YT-1852 450 мм
Yato YT-1852 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1852 450 мм
Усі ціни 11 →Болторез Yato 450 мм (YT-1852) | 836 грн. |
Болторіз Yato YT-1852 | 731 грн. |
Yato Болторіз Yato YT-1852 | 731 грн. |
Ножиці до дроту YATO max = 7 мм, L= 450 мм. Cr-Mo (YT-1852) | 813 грн. |
Болторіз Yato YT-1852 | 897 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Yato YT-1852
Ціни на Yato YT-1852 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1851 350 мм | від 562 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-1852 450 мм | від 706 грн. | 11 пропозицій | ||
Yato YT-1853 600 мм | від 1 067 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-1854 750 мм | від 1 484 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-1855 900 мм | від 2 264 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-1856 1050 мм | від 2 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →