Ножиці по металу Yato YT-1915 лівий різ
Yato YT-1915 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1915 лівий різ
Ножиці з металу Ліві Ручні 235 мм YATO YT-1915 | 1 288 грн. |
Ножиці по металу YATO ліві, Cr-Mo, 235мм (YT-1915) | 991 грн. |
Ножиці по металу YATO YT - 1915 235 мм | 935 грн. |
Ножиці YATO по металу ліві 235 мм. (YT-1915) | 916 грн. |
Ножиці по металу YATO YT-1915: L= 235 мм, ліві, Cr-Mo | 1 175 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →