Ножиці по металу Yato YT-1961 правий різ
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-1961 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1961 правий різ
Усі ціни 9 →Ножницы по металлу правые Yato 250мм (YT-1961) | 347 грн. |
Ножиці для металу праві Yato 250 мм (YT-1961) | 337 грн. |
Ножиці по металу праві довжина 250мм, YATO (YT-1961) | 467 грн. |
Ножиці з металу Праві Ручні 250 мм YATO YT-1961 | 423 грн. |
Ножиці для металу праві Yato 250 мм (YT-1961) | 438 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Yato YT-1961
Ціни на Yato YT-1961 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1960 лівий різ | від 296 грн. | 9 пропозицій | ||
Yato YT-1961 правий різ | від 296 грн. | 9 пропозицій | ||
Yato YT-1962 прямий різ | від 296 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →