Гідравлічні ножиці Yato YT-22870 430 мм
Відео 1Фото 2 |
Yato YT-22870 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-22870 430 мм
Усі ціни 6 →Болторез Yato 430 мм (YT-22870) | 2 970 грн. |
Болторіз YATO 430мм (YT-22870) | 2 503 грн. |
Болторіз гідравлічний Yato 430 мм 4-12 мм (YT-22870) | 2 887 грн. |
Болторіз Гідравлічний(Ножиці Арматурні)4-12 мм Тросоріз(Ножиці)Секторні YA | 3 136 грн. |
Болторіз YATO 430мм (YT-22870) | 2 503 грн. |
Болторіз гідравлічний Yato 430 мм 4-12 мм (YT-22870) | 2 949 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →