Фарбопульт Yato YT-2340
Yato YT-2340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2340
Усі ціни 11 →Краскопульт пневматический Yato (YT-2340) | 2 750 грн. |
Yato Краскопульт пневматический Yato HVLP 1.4 мм 410 л/мин 2-3 Бар 600 мл | 2 338 грн. |
Фарборозпилювач YATO HVLP 1.4 мм (YT-2340) | 2 414 грн. |
Пульверизатор Yato HVLP с верхним баком 0.6 л YT-2340 | 2 750 грн. |
Фарборозпилювач YATO HVLP 1.4 мм (YT-2340) | 3 709 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →