Фарбопульт Yato YT-2357
Yato YT-2357 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2357
Усі ціни 15 →Краскопульт пневматический Yato (YT-2357) | 1 705 грн. |
Фарбопульт Yato YT-2357 | 1 698 грн. |
Покрасочный контроль Yato YT-2357 | 1 444 грн. |
Фарбопульт Yato YT-2357 | 1 489 грн. |
Yato Краскопульт пневматический Yato HVLP 0.8 мм 220 л/мин 2-3 Бар 100 мл | 1 483 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →