Набір інструментів Yato YT-25861
Фото 3 |
Yato YT-25861 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-25861
Усі ціни 7 →Набор отверток Yato 6 шт. (YT-25861) | 495 грн. |
Yato Набор отверток плоских, крестовых прецизионных Yato SL, PH 6 шт (YT-2 | 495 грн. |
Набір викруток плоских хрестових прецизійних YATO SL PH 6 шт (YT-25861) | 481 грн. |
Набір викруток плоских, хрестових прецизійних YATO YT-25861 | 495 грн. |
Набір Прецизійних Викруток 6 шт YATO (YT-25861) | 577 грн. |
Набір викруток YATO плоских хрестових прецизійних SL, PH 6 предметів (YT-2 | 422 грн. |
Набір викруток Yato YT - 25861 PH00, PH0, PH01. SL 1.4, 2.0, 2.4 мм 6шт | 583 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →