Біти / торцеві голівки Yato YT-38821
Yato YT-38821 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38821
Усі ціни 20 →Набор шестигранных торцевых головок Yato 1/2" 10-24 мм, 12 шт YT-38821 | 1 210 грн. |
Набор инструмента Yato 1/2" 12ед. 6PT (YT-38821) | 1 230 грн. |
Набір головок торцевих YATO 1/2" М10-24 12шт (YT-38821) | 1 038 грн. |
Набір торцевих головок YATO 1/2" 12 пр, YT-38821 | 1 279 грн. |
Набор головок Yato YT-38821. | 1 133 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-38821:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →