Набір інструментів Yato YT-44674
Yato YT-44674 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-44674
Усі ціни 10 →Набор сверл Yato 10шт. (YT-44674) | 451 грн. |
Набор сверл Yato YT-44674 | 432 грн. |
Набір свердл Yato YT-44674 | 392 грн. |
Yato Набір свердл Yato YT-44674 | 392 грн. |
Набір свердел для металу YATO HSS-TiN 1-10 мм 10 шт. (YT-44674) | 438 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →