Покрівельний молоток Yato YT-4561
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-4561 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4561
Молоток кровельщика Yato 600г (YT-4561) | 479 грн. |
Молоток бляхара YATO m=600 г, L=318 мм (YT-4561) | 465 грн. |
Молоток бляхара YATO 600г 318мм (YT-4561) | 408 грн. |
Молоток бляхаря YATO YT - 4561 | 567 грн. |
Молоток бляхара YATO YT-4561 318 мм 600 г | 526 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →