Безінерційний молоток Yato YT-46190
Фото 5 |
Yato YT-46190 300 г700 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-46190
Усі ціни 6 →Молоток рихтовочный Yato 300г (YT-46190) | 473 грн. |
Молоток безінерційний YATO cуцільний, з латунним бойком = 20 мм, m= 300 г, | 460 грн. |
Молоток безінерційний цільний з латунним бойком O = 20 мм, m = 300 г, l = | 554 грн. |
Молоток безінерційний YATO з бойком латунним 300г 220мм (YT-46190) | 403 грн. |
Молоток безінерційний YATO YT - 46190 | 561 грн. |
Молоток безінерційний з латунним бойком Yato 300 г (YT-46190) | 456 грн. |
Модификації Yato YT-46190
Ціни на Yato YT-46190 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-46190 | від 403 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-46191 | від 650 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →