Безінерційний молоток Yato YT-4622
Yato YT-4622 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4622
Молоток рихтовочный Yato 900г (YT-4622) | 418 грн. |
Молоток(Бляхаря)Рихтувальний безінерційний цільний 336 мм YATO YT-4622 | 497 грн. |
Молоток безінерційний YATO 900г 336мм (YT-4622) | 357 грн. |
Молоток без відскоку з пластику ABS, 54 мм, 900 г, 336 мм YATO (YT-4622) | 409 грн. |
Модификації Yato YT-4622
Ціни на Yato YT-4622 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4620 | від 287 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4622 | від 357 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4623 | від 450 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →