Безінерційний молоток Yato YT-4623
Yato YT-4623 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4623
Усі ціни 6 →Молоток рихтовочный Yato 1300г (YT-4623) | 528 грн. |
Молоток безінерційний cуцільний YATO 59 мм 1300 г 350 мм (YT-4623) | 513 грн. |
Молоток(Бляхаря)Рихтувальний безінерційний цільний 350 мм YATO YT-4623 | 611 грн. |
Молоток безінерційний YATO 1300г 350мм (YT-4623) | 450 грн. |
Молоток безінерційний YATO YT - 4623 | 616 грн. |
Молоток без відскоку з пластику ABS, 60 мм, 1300 г, 350 мм YATO (YT-4623) | 519 грн. |
Модификації Yato YT-4623
Ціни на Yato YT-4623 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4620 | від 287 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4622 | від 357 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4623 | від 450 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →